8 квітня 2023 21:08

Де Брюйне віддав 100 гольових пасів до АПЛ найшвидше – за 237 матчів. У хавбека 6 асистів у 5 останніх іграх за «Сіті» та Бельгію

Кевін де Брюйне віддав 100-й гольовий пас до АПЛ

Півзахисник "Манчестер Сіті" асистував форварду Ерлінгу Холанду на 45-й хвилині матчу 30-го туру АПЛ проти "Саутгемптона" (1:0, другий тайм).

Де Брюйне найшвидше набрав 100 результативних передач у Прем'єр-лізі. На це у нього пішло 237 матчів. Раніше рекорд належав Франсеску Фабрегасу - він досяг подібного за 293 гри.

Усього гравців із сотнею гольових пасів в АПЛ п'ять: лідирує Райан Гіггз (162), далі – Фабрегас (111), Уейн Руні (103), Френк Лемпард (102) та де Брюйне.

Бельгієць відзначився 6 асистами за 5 останніх матчів у складі «міщан» та збірної Бельгії, а також забив два голи.